KURUMSAL || Corporate

Yazdır

GLOBAL GÜCÜMÜZ: GCI Geneva Group International

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma KURUMSAL || Corporate

 

GGI / Geneva Group International, 100’den fazla ülkede hukuk, vergi, denetim ve yönetim danışmanlığı alanlarında hizmet veren ve tamamı bağımsız üyelerden oluşan uluslar arası bir mesleki birliktir. GGI, dünya üzerindeki 600’e yakın ofisi, 20.000’e yaklaşan çalışan sayısı ve $ 4,386 Milyar (2012) hizmet geliri ile dünyanın 6. büyük mesleki birliği konumundadır.

CAN, zorlu ve uzun bir seçme&değerlendirme süreci sonrasında GGI’ya üye olarak, mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün, dünyanın her yerindeki ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecekleri bir networkün de önemli bir parçası konumuna gelmiştir.

www.ggi.com

Yazdır

HAKKIMIZDA

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma KURUMSAL || Corporate

BİZ KİMİZ?

CAN Danışmanlık Grubu, 1990 yılından bu yana yerli ve yabancı birçok firmaya denetim ve danışmanlık hizmeti sunan, %100 Türk sermayeli bir danışmanlık platformudur. Başta vergi ve uluslar arası bağımsız denetim olmak üzere, iç denetimden kurumsal risk yönetimine, insan kaynaklarından hukuk danışmanlığına kadar geniş bir hizmet alanında faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındırmaktadır.

CAN Danışmanlık Grubu, hizmet kalitesi ile ilgili sürekliliğin bir garantisi olarak, vergi, denetim ve hukuk konularında dünyanın önde gelen Uluslar arası mesleki birliklerinden biri olan GGI / Geneva Group International’ın üyesidir.

SORUMLULUĞUMUZ

Üreten ve devamlı büyüyen ulusal ve uluslar arası şirketlerin bu büyümelerini sürdürebilmeleri ve kalıcı hale getirebilmeleri için gereken profesyonel danışmanlık desteğini, her daim kullanıma hazır ve belirli bir hizmet kalitesinin üzerinde tutmak, ana sorumluluğumuzdur.

HEDEFİMİZ

Mevcut hizmet alanımız ve kalite standartımızı koruyup daha da geliştirmek kaydıyla, konusunda en etkili danışman ve ekipler ile stratejik ortaklıklar kurarak, yurtiçi ve yurtdışındaki mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilecek, her açıdan sağlam ve sürdürülebilir, global bir organizasyona sahip olmayı hedeflemekteyiz.