Yazdır

HUKUK DANIŞMANLIĞI

CAN CONSULTANCE GROUP tarafından yazıldı.. Yayınlanma HİZMETLERİMİZ || Services

Şirketlerin her türlü faaliyetleri, başta Ticaret Hukuku olmak üzere, borçlar, iş, yabancı sermaye, rekabet, bankacılık ve e-ticaret hukuku gibi yasal mevzuatlar ile düzenlenmiştir. Her bir konu özel uzmanlık gerektirmektedir.

Şirketlerin hukuki konulardaki destek ihtiyacı ve talepleri ilk kuruluş aşamasından başlar, çalışma aşamasından şirketin kapanış ve tasfiye aşamasına kadar devam eder.

İlk kuruluş öncesi hukuki hazırlıklar ne kadar doğru yapılır ve zamanında tamamlanırsa, işleyişte karşılaşılabilecek hukuki zorluklar o derecede aza indirgenebilir. Bununla birlikte, günlük rutin uygulamaların hukuka uygunluğu ile ilgili olarak rutin ve özel denetimler yapmak ve bu konuda görüş bildirmek de desteklerimiz arasındadır.

Bu konudaki yaklaşımımız; hukuka saygılı, ancak öncelikle şirket çıkarlarını önde tutan hukuki çözümler üretmektir. Bu çözümlerin ahlaki ve etik değerler ile uyuşması, önemli ve vazgeçilmez önceliğimizdir.

Bu konudaki bazı çözümlerimiz;

-       Sözleşme yönetimi kapsamında, her türlü sözleşmenin taslak aşamasında destek verilmesi ve görüş bildirilmesi

-       Şirket ve/veya şube kuruluşu ile ilgili hukuki süreçlerin takibi

-       Şirket faaliyetlerine ilişikin her türlü hukuki belge ve evrakın bizzat hazırlanması, hazırlanmasına destek verilmesi

Talep edilen konularda hukuki görüş bildirilmesi

Download from BIGTheme.net free full premium templates